This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Hakkımızda

What if, 2020 yılında Zenasgrup tarafından kurulan bir kadın giyim markasıdır. Kendine sağlam yer edinmiş olan marka, yüksek kaliteli ve özgün tasarımlarıyla  zarafeti, cesareti ve romantizmi bir arada sunmaktadır.

Markanın özenle tasarlanmış koleksiyonları, kadınların güçlü ve özgün tarzlarını ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. İş hayatından günlük giyime kadar geniş bir çerçevede kadınların hayatlarına zahmetsiz şıklık katmayı hedefleyen koleksiyonlar, romantik ve neşeli parçalardan minimalist ve şık parçalara kadar geniş bir yelpazede özgünlük ve zarafeti bir arada sunmaktadır.

Müşteri kitlesi, kendine güvenen ve tarzını yaratan kadınlar başta olmak üzere, işinde başarılı kadınlar ve farklı rolleri olan kadınlardan oluşmaktadır. What if markası, iş kadınları gibi yoğun tempolu hayatların yanı sıra anne ve eş rolleriyle de kadın gücünü ön plana çıkarmaktadır.

Sınırlı adetlerde ürettiği koleksiyonlarıyla kadınların kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen marka, online alışveriş imkanı sunarak müşterilerine yenilikçi ve özgün tasarımların yanı sıra yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Böylece, kadınlar tarzlarını yansıtan ve kendilerine güvenli ve özgür hissetmelerini sağlayan özel parçaları kolaylıkla bulabilirler.

 

What if markası, özgünlüğü ve zarafeti bir arada sunarak kadınların tarzlarını özgürce yaratmalarına olanak tanır.

Ödeme sırasında, siparişin tam maliyeti, kargo ücretleri, uygulanan vergiler ve geçerli indirim kodları dikkate alınarak hesaplanır.

Sepet

No more products available for purchase