WHATIF – Toptan satış

WHATIF

Dünyanın en çok giyim üreten ülkelerinden biri olan Türkiye İstanbul da uzun yıllar sektörde tasarım,üretim ve satış alanında profesyonel olarak çalışan bir ekibiz.

Türkiye de toptan ve perakende olarak sayısız mağaza ile çalışıyoruz. Tasarım,kaliteli üretim ve sorunsuz teslimat ile yıllardır müşterilerimizin hem güvenini hem de sevgisini kazandık. Hedefimiz; minimum üretimlerle hem doğaya verdiğimiz zararı azaltmak hem de müşterilerimize sürdürülebilir bir üretim sağlamaktır.

Nasıl çalışıyoruz?

Yaz koleksiyonu 15 Aralık, Kış koleksiyonu 15 Mayıs ta  sizlere sunuyoruz.Sipariş süresi 2 hafta. Serili olarak sipariş verildikten 25 gün sonra size ürünlerinizin %70 ini gönderiyoruz. Kalan %30’unu 15 gün sonra gönderiyoruz. Ödemenin yarısı sipariş verildiğinde diğer yarısı da kalan ürünler hazır olduğunda alınıyor.

Yaz koleksiyonu için Nisan sonuna kadar , Kış koleksiyonu için de Ağustos sonuna kadar stok durumumuza göre RPT verebiliyorsunuz. RPT siparişlerinizde istediğiniz beden aralıklarını stok durumumuza göre verebilirsiniz.

Close
Close
Sign in
Close
Alışveriş Sepeti (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language